Intenso Memory Case 1TB

Intenso Memory Case 1TB er en ekstern 2,5" harddisk med USB 3.0, der gør det nemt at overføre og tage backup af dine dokumenter, billeder, film og andre filer. Med en kapacitet på 1 TB og et kompakt design er den ideel til bærbar brug. Harddisken har en buffer på 8 MB og kører ved 5400 rpm. Strømforsyning sker direkte via USB-porten, og det sorte plastkabinet giver et stilrent udtryk.

Intenso Memory Case 1TB koster lige nu 618 kr. En stigning på 9,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 563 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 563 kr (09. maj 2026) og 618 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 618 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Intenso Harddisk Memory Case 1TB 2.5" USB 3.0 5400rpm
618 kr
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Intenso Intenso Extern harddisk 2,5", USB 3.0 1 TB Sort 4034303014200 Modsvarer: N/A
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Intenso MemoryCase 2,5" 1TB USB3
663 kr
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Intenso Memory Case 1TB Ekstern Harddisk
734 kr
+ 39 kr fragt
Total: 773 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Intenso Memory Case
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: INTENSO
Kategori: Harddiske