Intel Core Ultra 7 265

4.8 (23 anmeldelser)
Intel Core Ultra 7 265
Bedste pris
Stabil pris
2.643kr
4.619 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Intel Core Ultra 7 265 processor tilbyder kraftfuld ydeevne med sit hybride 20-core design, der kombinerer 8 højtydende kerner og 12 effektive kerner. Med en turbofrekvens på op til 5,3 GHz er den ideel til krævende multitasking, samtidig med at den understøtter den nyeste DDR5-teknologi for hurtig datahåndtering.

Intel Core Ultra 7 265 koster lige nu 2.643 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.643 kr (16. april 2026) og 2.643 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.643 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Intel Core Ultra 7 265 20 kerner LGA 1851 PIB - m/køler
2.643 kr
Total: 2.643 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Intel Core Ultra 7 265 Lga 1851 Processor
2.936 kr
Total: 2.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Intel Core Ultra 7 265 CPU
3.008 kr
Total: 3.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Intel Core Ultra 7 265 Lga 1851 Processor
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Intel Core Ultra 7 265 Arrow Lake-S CPU 20 kerner 2.4 GHz
3.428 kr
+ fri fragt
Total: 3.428 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Intel Core Ultra 7 265 Processor 30
4.619 kr
+ fri fragt
Total: 4.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Intel
Kategori: Computer processorer