Intel Core Ultra 5-225F

4.9 (64 anmeldelser)

Intel Core Ultra 5-225F er en avanceret CPU ideel til både gaming og produktivitet. Med 10 kerner og en Turbo-hastighed op til 4.9GHz leverer den kraftfuld ydeevne. Den understøtter Dual Channel DDR5 RAM, hvilket sikrer hurtig databehandling og effektiv multitasking.

Intel Core Ultra 5-225F koster lige nu 1.120 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.041 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.041 kr (03. maj 2026) og 1.213 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.120 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Intel Core Ultra 5-225F Arrow Lake CPU 4.9GHz 10-kerne LGA1851
1.120 kr
Total: 1.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Intel Core Ultra 5 225F Arrow Lake-S CPU 10 kerner 3.3 GHz
1.176 kr
+ fri fragt
Total: 1.176 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Intel Core Ultra 5 225f Lga 1851 Processor
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Intel Core Ultra 5 225f Lga 1851 Processor
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
INTEL Core Ultra 5 225F 33GHz LGA1851 20M Cache BOX CPU
2.361 kr
+ fri fragt
Total: 2.361 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.8%

Specifikationer

Mærke: Intel
Kategori: Computer processorer