Intel Core Ultra 5-225

4.7 (35 anmeldelser)

Intel Core Ultra 5-225 tilbyder en kraftfuld ydeevne med 10 kerner og en maksimal klokkefrekvens på 4,9 GHz. Denne CPU er ideel til krævende opgaver og multitasking. Med LGA1851 socket og 20 MB cache sikrer den effektiv databehandling og hurtig respons.

Intel Core Ultra 5-225 koster lige nu 1.351 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.284 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.284 kr (16. april 2026) og 1.392 kr (02. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.351 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Intel Core Ultra 5 225 Arrow Lake-S CPU 10 kerner 3.3 GHz
1.351 kr
+ fri fragt
Total: 1.351 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Intel Core Ultra 5-225 Arrow Lake CPU 4.9GHz 10-kerne LGA1851
1.352 kr
Total: 1.352 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Intel Core Ultra 5 225 CPU
1.481 kr
Total: 1.481 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Intel Core Ultra 5 225 Lga 1851 Processor
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Intel Core Ultra 5 225 Lga 1851 Processor
2.061 kr
Total: 2.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Intel Core Ultra 5 225 Processor 20
2.429 kr
+ fri fragt
Total: 2.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Intel
Kategori: Computer processorer