Intel Core i7-14700KF

4.7 (560 anmeldelser)
Intel Core i7-14700KF
Bedste pris
Stabil pris
2.677kr
3.730 krSPAR 28%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Intel Core i7-14700KF er en kraftfuld processor med 20 kerner og 28 tråde, ideel til krævende opgaver som gaming og videoredigering. Med en imponerende Turbo Boost op til 5.6 GHz og kompatibilitet med LGA1700-soklen leverer den høj ydeevne og fleksibilitet. Understøtter både DDR4 og DDR5 RAM.

Intel Core i7-14700KF koster lige nu 2.677 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.677 kr (16. april 2026) og 2.677 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.677 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Intel CPU Core i7-14700KF 5.6GHz 20-kerne
2.677 kr
Total: 2.677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Intel Core I7 14700kf Lga 1700 Processor
2.936 kr
Total: 2.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Intel Core i7-14700KF Raptor Lake-S CPU 20 kerner 3.4 GHz
3.056 kr
+ fri fragt
Total: 3.056 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Intel Core I7 14700kf Lga 1700 Processor
3.061 kr
Total: 3.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Intel CPU Core i7-14700KF 5.6GHz 20-kerne
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Intel Core i7-14700KF-processoren
3.730 kr
Total: 3.730 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Intel
Kategori: Computer processorer