Instant Pot Pro Crisp 8

Instant Pot Pro Crisp 8 kombinerer multicooker og airfryer i én maskine. Med 11-i-1 funktionalitet får du mange tilberedningsmuligheder samlet i et apparat. Den er ideel til dig, der ønsker fleksibilitet i køkkenet og mulighed for at lave alt fra trykkogte retter til sprøde airfryer-måltider. Kapaciteten på 8 liter gør den velegnet til både hverdagsmad og større portioner.

Instant Pot Pro Crisp 8 koster lige nu 1.878 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.835 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.835 kr (09. maj 2026) og 1.878 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.878 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Instant Pot Pro Crisp Tryk-multikoger 1.5kW Sort
1.878 kr
Total: 1.878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Instant Pot Pro Crisp 8 L Trykkoger & AirFryer
2.108 kr
Total: 2.108 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kitchentech.dk favicon
Kitchentech.dk
Instant Pot CRISP 8 Pro Multicooker + Airfryer 8 liter
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Instant Pot Pro Crisp 8 Multi Trykkoger Og Airfryer
2.409 kr
+ 19 kr fragt
Total: 2.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Instant Pot Pro Crisp 8 L Trykkoger & Airfryer Din Ultimative Køkkenmakker
2.530 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Instant Pot
Kategori: Slow cookere