Ingenuity InLighten Bouncer Twinkle Tails

4.2 (394 anmeldelser)

Ingenuity InLighten Bouncer Twinkle Tails skråstol tilbyder en tryg og komfortabel oplevelse for din baby. Den er beklædt med blødt plysstof, der omslutter dit barn, mens de fascinerende lys på legetøjsbøjlen stimulerer sanserne. De gyngende bevægelser hjælper med at skabe ro og tryghed.

Ingenuity InLighten Bouncer Twinkle Tails koster lige nu 754 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 730 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 730 kr (02. juni 2026) og 799 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 754 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ingenuity InLighten Bouncer™ Twinkle Tails™
754 kr
+ 39 kr fragt
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
InLighten Bouncer Twinkle Tails skråstol
759 kr
+ fri fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ingenuity Twinkle Tails babyhængekøje med lys og musik
799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ingenuity Inlighten Bouncer Skråstol Twinkle Tails
960 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ingenuity InLighten Bouncer Twinkle Tails
962 kr
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ingenuity
Kategori: Babylegetøj
design: Twinkle
farve: Classic Gray
funktioner: Med musik
mønster: Twinkle Tails