Ingenuity Comfort 2 Go Portable Swing Cuddle Lamb

4.1 (160 anmeldelser)
Ingenuity Comfort 2 Go Portable Swing Cuddle Lamb
Bedste pris
Stabil pris
613kr
789 krSPAR 22%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Ingenuity Comfort 2 Go babygynge tilbyder dit barn komfort og underholdning i en kompakt form. Den er bærbar og perfekt til små rum, hvilket gør den ideel til brug derhjemme eller på farten. Med dens bløde stof og blide gyngende bevægelser beroliger den din lille én og giver ro i sindet.

Ingenuity Comfort 2 Go Portable Swing Cuddle Lamb koster lige nu 613 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 766 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 613 kr (02. juni 2026) og 766 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 613 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ingenuity Comfort 2 Go Portable Swing™ Cuddle Lamb
613 kr
+ 39 kr fragt
Total: 652 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ingenuity Comfort 2 Go Portable Swing™- Lille Lam
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ingenuity Comfort 2 Go bærbar gynge™ Cuddle Lamb
766 kr
Total: 766 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Babygynge Ingenuity Cuddle Lamb kompakt, grå
789 kr
+ 69 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ingenuity
Kategori: Babylegetøj