Indvendig 90° Bøjning 15-200 mm FZV

Denne indvendige 90° bøjning i størrelsen 15-200 mm er ideel til kabelstiger og sikrer en stabil samling. Med FZV overfladebehandling er den rustbestandig og egnet til korrosionsklasser C1 til C3, hvilket gør den velegnet til forskellige miljøer.

Indvendig 90° Bøjning 15-200 mm FZV koster lige nu 670 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 643 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 643 kr (02. april 2026) og 670 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 670 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
INDVENDIG 90° BØJNING 15 200MM FZV
670 kr
+ 78 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wibe Bøjning indvendig 90 grader 15- 200
684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bjning indvendig 90, 200 mm, varmgalvaniseret FZV
684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Indvendig 90° Bøjning 15 200Mm Fzv
698 kr
+ 64 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wibe 15 200 mm FZV 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
1.616 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.695 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Mærke: Wibe Group
Kategori: Stolpefødder