Inaba kobberrør til klimaanlæg 1/4" x 3/8" 5 meter

Inaba kobberrør fra Aircon Teknik er designet til montering mellem ude- og indedel på klimaanlæg eller varmepumper. Sættet består af to kobberrør på 5 meter, i størrelserne 1/4" og 3/8", begge med omløber og krave. Rørene er kompatible med blandt andet Panasonic varmepumper og leveres konfektioneret, hvilket gør installationen nemmere.

Inaba kobberrør til klimaanlæg 1/4" x 3/8" 5 meter koster lige nu 649 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 636 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 636 kr (09. maj 2026) og 649 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Rør til klimaanlæg a 5 meter 3/8" og 1/4" med omløbere
649 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Kobberrør 5M 1/4 x 3/8 med omløber, TF
678 kr
+ 165 kr fragt
Total: 843 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
5 meter Inaba klima kobberrør til varme pumper 1/4" x 3/8" med omløber og krave
689 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Kobberrør til klimaanlæg med omløber & krave, 3/8" x 1/4", 5 meter
729 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Rør til klimaanlæg a 5 meter 3/8" og 1/4" med omløbere
799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kobberrr, 5 m, 1/4" x 3/8" med omlber
852 kr
+ 39 kr fragt
Total: 891 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Rør til klimaanlæg 3/8" x 1/4" med omløber, 5 meter
889 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aircon Teknik