Inaba kobberrør til klimaanlæg 1/4" x 3/8" 3 meter

Inaba kobberrør fra Aircon Teknik er designet til montering mellem ude- og indedel på klimaanlæg eller varmepumper. Røret leveres i en rulle på 3 meter og består af to kobberrør på 1/4" og 3/8". Begge rør er udstyret med omløber og krave, hvilket gør installationen nemmere. Passer blandt andet til Panasonic varmepumper.

Inaba kobberrør til klimaanlæg 1/4" x 3/8" 3 meter koster lige nu 636 kr. En stigning på 15,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (18. juni 2026) og 636 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 636 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kobberrr 3 m, 1/4" x 3/8" med omlber
636 kr
+ 39 kr fragt
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Rør til klimaanlæg a 3 meter 3/8" og 1/4" med omløbere
709 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Rør til klimaanlæg 1/4" x 3/8" med omløber, 3 meter
799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
3 meter Inaba klima kobberrør til varme pumper 1/4" x 3/8" med omløber og krave
799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Kobberrør til klimaanlæg med omløber & krave, 3/8" x 1/4", 3 meter
849 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aircon Teknik