Imperial i110

Bedste pris
Stabil pris
693kr
1.029 krSPAR 33%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Imperial i110 er en moderne Wi-Fi internetradio med medieafspillerfunktion. Den kombinerer ABS, metal og træ for et elegant design, der passer ind i ethvert hjem. Med adgang til over 25.000 radiostationer via Wi-Fi og understøttelse af musikafspilning i MP3, AAC og WMA fra NAS-harddiske, computere eller USB, får du stor fleksibilitet. Det 2,8” TFT-farvedisplay viser stationsoplysninger, tid, alarm og vejrudsigt, hvilket gør radioen praktisk i dagligdagen.

Imperial i110 koster lige nu 693 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 693 kr (09. maj 2026) og 693 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 693 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Imperial TELESTAR DABMAN i110 Mono Sort
693 kr
+ 39 kr fragt
Total: 732 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Imperial - i110 Wi-Fi internetradio med medieafspillerfunktion Sort - 22-321-00
732 kr
Total: 732 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
imperial i110 Wi-Fi-internetradio med medieafspillerfunktion og Bluetooth® Sort
808 kr
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
i110 WLAN internetradio med medieafspillerfunktion Sort
1.029 kr
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Imperial
Kategori: Radioer