IMI TA STAD Strengreguleringsventil

5.0 (3 anmeldelser)

IMI TA STAD strengreguleringsventil er designet til præcis indregulering i vandbårne varme- og køleanlæg. Den kan håndtere både rent vand og glykolblanding, hvilket gør den ideel til forskellige systemer. Ventilen sikrer optimal ydeevne og energieffektivitet.

IMI TA STAD Strengreguleringsventil koster lige nu 2.294 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.180 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.180 kr (18. juni 2026) og 2.294 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.294 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TA SD strengregulering DN50-2" muffe 1/2" aftap
2.294 kr
+ fri fragt
Total: 2.294 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
IMI TA STAD strengreguleringsventil 1.1/2"x1/2" aftap
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
IMI TA STAD strengreguleringsventil 1.1/2"x1/2" aftap
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
IMI TA STAD strengreguleringsventil 1.1/2"x1/2" aftap
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Stad 50 2" Mf/ M ½ Aftap
2.717 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.756 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TA STAD indreguleringsventil DN50 2 PN25. Med aftap. Kvs 32,3. Til varme og køleanlæg
3.091 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.170 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.2%

Specifikationer

Mærke: IMI Hydronics
Kategori: Rørventiler