IMI TA STAD strengreguleringsventil 1 1/4" x 1/2"

IMI TA STAD strengreguleringsventil er ideel til præcis indregulering i vandbårne varme- og køleanlæg. Den kan håndtere både vand og glykolblandet vand op til 57%. Ventilen sikrer optimal drift af systemer og er en pålidelig løsning til både private og kommercielle installationer.

IMI TA STAD strengreguleringsventil 1 1/4" x 1/2" koster lige nu 1.544 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.453 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.453 kr (04. juli 2026) og 1.544 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.544 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TA SD strengregulering DN32-1 1/4" muffe 1/2" aftap
1.544 kr
+ fri fragt
Total: 1.544 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
IMI TA STAD strengreguleringsventil 1.1/4"x1/2" aftap
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
IMI TA STAD strengreguleringsventil 1.1/4"x1/2" aftap
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
IMI TA STAD strengreguleringsventil 1.1/4"x1/2" aftap
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TA STAD indreguleringsventil DN32 1.1/4 PN25. Med aftap. Kvs 14,2. Til varme og køleanlæg
2.061 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.140 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.0%

Specifikationer

Mærke: IMI Hydronics
Kategori: Rørventiler