IMI TA STAD 1/2" Strengreguleringsventil

IMI TA STAD strengreguleringsventil er ideel til effektiv indregulering i vandbårne varme- og køleanlæg. Den kan håndtere vand og glykolblandet vand (0-57%) og er udstyret med måleudtag, forindstilling og afspærring. Perfekt til både små og store anlæg.

IMI TA STAD 1/2" Strengreguleringsventil koster lige nu 924 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 874 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 874 kr (25. juni 2026) og 1.016 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 924 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TA SD strengregulering DN15- 1/2" muffe 1/2" aftap
924 kr
+ 39 kr fragt
Total: 963 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Stad 15 1/2" Strengreguleringsventil
1.016 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
IMI TA STAD 1/2" strengereguleringsventil med aftap
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
IMI TA STAD 1/2" strengereguleringsventil med aftap
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2 PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg
1.218 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.297 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
IMI TA STAD 1/2" strengereguleringsventil med aftap
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.5%

Specifikationer

Mærke: Ta
Kategori: Rørventiler