IMI TA Pex vinkel med muffe 18 mm x 3/4"

IMI TA Pex vinkelkoblingen er ideel til samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. Fremstillet af afzinkningsbestandigt AMETAL, sikrer den holdbarhed og pålidelighed i installationerne. Den intuitive 90° vinkel og kompatible muffe gør installationen enkel og effektiv.

IMI TA Pex vinkel med muffe 18 mm x 3/4" koster lige nu 280 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 259 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 259 kr (30. maj 2026) og 282 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 280 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe
280 kr
+ 39 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
IMI TA Pex vinkel med muffe 18 mm x 3/4"
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
IMI TA Pex vinkel med muffe 18 mm x 3/4"
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
IMI TA Pex vinkel med muffe 18 mm x 3/4"
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
TA-PX Kompressions vinkel 90 m. muffe, 18 mm x
313 kr
+ 39 kr fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
TA Komp. Vinkel med muffe 3/4 x 18x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605
377 kr
+ 78 kr fragt
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pex Vinkel 18Mm X 3/4" Muffe
387 kr
+ 64 kr fragt
Total: 451 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TA Komp. Vinkel med muffe 3/4 x 18x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605
670 kr
+ 79 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ta
Kategori: Hjem og have