IMI TA Pex Samlemuffe 28 mm

IMI TA Pex Samlemuffe 28 mm er en robust kompressionskobling designet til samling af PEX-rør i varme- og brugsvandssystemer. Fremstillet af AMETAL, en afzinkningsbestandig legering, sikrer denne fittings holdbarhed og pålidelig ydelse. Med inkluderet støttebøsning giver den sikker og nem installation.

IMI TA Pex Samlemuffe 28 mm koster lige nu 288 kr. En stigning på 11,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 259 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 259 kr (30. maj 2026) og 289 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 288 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
IMI Hydronic Kobling kompression ta 28 mm pn10
288 kr
+ 39 kr fragt
Total: 327 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
IMI IMI TA Pex samlemuffe 28 mm
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
TA-PX Kompressions samlemuffe, 28 x 28 mm
314 kr
+ 39 kr fragt
Total: 353 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
IMI IMI TA Pex samlemuffe 28 mm
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
IMI IMI TA Pex samlemuffe 28 mm
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
TA Komp. Samlemuffe 28x4,0 mm. Med støttebøsning. TA 601
376 kr
+ 78 kr fragt
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pex Samlemuffe 28Mm
392 kr
+ 64 kr fragt
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TA Komp. Samlemuffe 28x4,0 mm. Med støttebøsning. TA 601
688 kr
+ 79 kr fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: Ta
Kategori: God Pris