IMG Stage Line SP-15A/402PA
Laveste pris nogensinde
IMG Stage Line SP-15A/402PA
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
IMG Stage Line SP-15A/402PA er en 15-tommer basenhed, der kombinerer høj følsomhed med kraftfuld lyd. Med en pap membran, 8 ohm impedans og en egenresonans på 36 Hz, er denne højttaler ideel til både Hi-Fi og PA anvendelser. Nyd en maksimal effekt på 800W og en RMS-effekt på 400W, perfekt til professionelle lydopsætninger.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
BeKent.dk favicon
BeKent.dk
"15" Basenhed SP-15A/402PA | Hi-Fi & PA 800W - Hj Flsomhed"