IMG Stage Line SP-12A/302PA
Laveste pris nogensinde
IMG Stage Line SP-12A/302PA
På lager
Stabil pris
IMG Stage Line SP-12A/302PA er en kraftfuld 12" basenhed, perfekt til både Hi-Fi og PA-systemer. Med en papirmembran og en impedans på 8 ohm sikrer den klar lydgengivelse. Enhederne leverer op til 600W, hvilket gør dem ideelle til professionelle lydmiljøer.
Sammenlign priser
Bedste pris
Disconetto.dk favicon
Disconetto.dk
12 højttaler SP-12A/302PA IMG STAGE LINE
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
BeKent.dk favicon
BeKent.dk
SP-12A/302PA 12" Basenhed - Perfekt til Hi-Fi og PA