IMG Stage Line SP-10A/302PA
Laveste pris nogensinde
5.0 (1 anmeldelse)
IMG Stage Line SP-10A/302PA
På lager
Stabil pris
IMG Stage Line SP-10A/302PA er en 10" bas-højttaler, der leverer kraftfuld lyd med 300W RMS. Med en papmembran og impedans på 8 ohm er den ideel til PA-anvendelser. Dens vandafvisende design sikrer holdbarhed under forskellige vejrforhold.
Sammenlign priser
Bedste pris
Disconetto.dk favicon
Disconetto.dk
10 højttaler SP-10A/302PA IMG STAGE LINE
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
BeKent.dk favicon
BeKent.dk
"IMG Stage Line SP-10A/302PA 10" Bas-Hjttaler - 300W RMS, Vandafvisende"