IMG Stage Line SP-10/250PRO
Laveste pris nogensinde
IMG Stage Line SP-10/250PRO
På lager
Stabil pris
IMG Stage Line SP-10/250PRO er en 10" bas højttaler, der leverer exceptionel lydkvalitet med 250W RMS effekt og 8 ohm impedans. Dens papir-membran sikrer præcis og fyldig lyd, ideel til PA-systemer og lydinstallationer. Med en følsomhed på 94 dB og egenresonans på 47 Hz er denne højttaler perfekt til professionelle lydopsætninger.
Sammenlign priser
Bedste pris
Disconetto.dk favicon
Disconetto.dk
10" højttaler 500Wmax SP-10/250PRO IMG STAGE LINE
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
BeKent.dk favicon
BeKent.dk
"SP-10/250PRO 10" Bas PA Hjttaler - 250W 8 Ohm med god Bas"