Imedeen Derma One 25+

Imedeen Derma One 25+ er udviklet til kvinder over 25 år, der ønsker at bevare hudens naturlige glød og smidighed. Tabletterne indeholder et unikt marine complex af fiskeekstrakt samt vitamin C og zink, der bidrager til forbedret hudkvalitet og fugtbalance.

Imedeen Derma One 25+ koster lige nu 799 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 719 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (07. april 2026) og 799 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
IMEDEEN® Derma One 25+
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Imedeen Derma One 180 tab Ferrosan A/S
848 kr
+ fri fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Imedeen Derma One 25+ • 180 tab.
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Imedeen Derma One, 180stk.
904 kr
+ fri fragt
Total: 904 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Imedeen Derma One 25+ 180 tabl.
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: imedeen
Kategori: Vitaminer og tilskud