Ifö Spira toiletsæde

Bedste pris
Stabil pris
674kr
1.010 krSPAR 33%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Ifö Spira toiletsæde er et elegant valg til dit badeværelse, designet med både komfort og bekvemmelighed i tankerne. Det har soft close funktion, der sikrer en lydløs lukning, og quick release, som gør rengøringen nem. Med sit stilrene hvide design og holdbare krom beslag passer det perfekt til både gulvstående og væghængte toiletter.

Ifö Spira toiletsæde koster lige nu 674 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 759 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 674 kr (03. juli 2026) og 759 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 674 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö Spira toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
674 kr
+ 39 kr fragt
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö Spira toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ifö spira sæde hvid med soft close og quick release og fast beslag
785 kr
+ 39 kr fragt
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Spira Sæde Soft Close Krom Beslag
860 kr
+ 64 kr fragt
Total: 924 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
If Spira Toiletsde, Softclose, Quickrelease, sde i hvid og beslag i krom
885 kr
+ 39 kr fragt
Total: 924 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Ifö Spira hårdt sæde, hvid, softclose quick release og faste beslag, krom.
894 kr
+ 89 kr fragt
Total: 983 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö Spira toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö Spira toiletsæde med soft close, quick release og faste beslag. Hvid
1.010 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Toilet- og bidetsæder