Ifö Spira Art

Ifö Spira Art er et væghængt toilet med TurboFlush-teknologi, der kombinerer moderne, nordisk design med praktisk funktionalitet. Toilettet er uden skyllekant, hvilket gør det ekstra rengøringsvenligt og hygiejnisk. De bløde linjer og det stilrene udtryk passer perfekt til det moderne badeværelse, hvor både æstetik og nem vedligeholdelse er i fokus.

Ifö Spira Art koster lige nu 3.867 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.607 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.607 kr (14. maj 2026) og 3.899 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.867 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
If Spira Art hngeskl, TurboFlush, hvid, inkl. SoftClose sde
3.867 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.966 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö Spira Art væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
3.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ifö Spira Art sæt væghængt toilet TurboFlush m/toiletsæde hvid
3.924 kr
+ fri fragt
Total: 3.924 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö Spira Art væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Spira Art Hængeskål Turboflush M/Sæde
4.218 kr
+ 64 kr fragt
Total: 4.282 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö Spira Art væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö Spira Art sæt væghængt toilet TurboFlush m. sæde hvid / Ifö Clean T=52cm, SC QR
4.710 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.789 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Toiletter