Ifö Spira Art 2.0 toilet

Ifö Spira Art 2.0 er et elegant gulvstående toilet, der forbedrer din badeværelsesoplevelse med sit moderne design. Udstyret med en skjult S-lås og fleksibel vandtilslutning, er dette rengøringsvenlige toilet uden skyllekant både praktisk og stilfuldt.

Ifö Spira Art 2.0 toilet koster lige nu 4.799 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.699 kr (06. april 2026) og 4.949 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.799 kr hos LavprisVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
If Spira Art 2.0 gulvstende toilet inkl. softclose toiletsde, S-ls
4.799 kr
+ 99 kr fragt
Total: 4.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
5.236 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.735 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
5.336 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.835 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet med sæde skjult S-lås dobbeltskyl TurboFlush
5.424 kr
+ fri fragt
Total: 5.424 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö Spira Art 2.0 toilet skjult S-lås med toiletsæde Rimfree & Turboflush
6.049 kr
+ 79 kr fragt
Total: 6.128 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Toiletter