Ifö Sign toiletsæde

Oplev øget komfort og stil med Ifö Sign toiletsæde i sort, udstyret med soft-close funktion for lydløs brug. Designet i holdbar hård plast, passer det perfekt til Ifö Sign toiletter og skaber en harmonisk badeværelseoplevelse.

Ifö Sign toiletsæde koster lige nu 789 kr. En stigning på 13,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 694 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 694 kr (25. marts 2026) og 790 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 789 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö Sign toiletsæde, soft close, aftagelig, sort
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö Sign toiletbræt, soft close, aftagelig, sort
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö Sign toiletsæde, soft close, aftagelig, sort
885 kr
+ 39 kr fragt
Total: 924 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sign Sort Sæde Soft Close+Qr/Fast Beslag
906 kr
+ 72 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö Sign toiletsæde med Softclose, quick release og faste beslag. Sort
1.015 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.094 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Toilet- og bidetsæder