Ifö Sign Cisternekappe

Ifö Sign cisternekappe er designet til Ifö Sign og Sign Art toiletter. Denne hvide cisternekappe sikrer en perfekt pasform og elegant udseende. Bemærk, den passer ikke til den korte Ifö Sign model (6832).

Ifö Sign Cisternekappe koster lige nu 919 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 880 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 880 kr (22. maj 2026) og 919 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 919 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö Sign cisternekappe i hvid
919 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
If Cisternekappe til Sign og Sign Art
959 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Ifö Cisternekappe hvid t/Sign/Sign Art
980 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö Sign Sign art Cisterne
1.060 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö Sign/Sign Art cisternekappe hvid
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.4%

Specifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Cisterner