Ifö Sign Art Væghængt Toilet

Bedste pris
Stabil pris
2.399kr
3.014 krSPAR 20%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Ifö Sign Art væghængt toilet er et elegant valg til moderne badeværelser. Designet af Knud Holscher, forener det kunst og funktionalitet med glatte sider og skjult montering, som gør rengøringen nem. Installeres med Ifö indbygningscisterner for effektivt skyl.

Ifö Sign Art Væghængt Toilet koster lige nu 2.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.399 kr (08. april 2026) og 2.399 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö Sign Art væghængt toilet, rengøringsvenlig, hvid
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö Sign Art væghængt toilet, rengøringsvenlig, hvid
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ifö sign art vægskål 6775 hvid
2.638 kr
+ fri fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö Sign Art væghængt toilet, rengøringsvenlig, hvid
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
If Sign Art vghngt toilet
2.739 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö Sign Art hængeskål, 33 x 52 x 35,5 cm
3.014 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.093 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Toiletter
monteringstype: Vægmonteret