Ifö Option OSPLN spejllistesæt 120

Ifö Option OSPLN spejllistesæt 120 er et sæt af to spejllister i aluminium, designet til montering både i toppen og bunden af spejlet. Sættet leveres med fastgørelsesmateriale og passer til Ifö Option spejle. Med en bredde på 120 cm og en dybde på 10 mm sikrer listerne en stabil og elegant montering af spejlet.

Ifö Option OSPLN spejllistesæt 120 koster lige nu 509 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 496 kr. Vores prishistorik bygger på 64 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 496 kr (03. juni 2026) og 509 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
If Option spejlliste OSPLN 120
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö Option OSPLN spejllistesæt, 120x3 cm
509 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö Option OSPLN spejllistesæt, 120x3 cm
529 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö Option OSPLN spejllistesæt, 120x3 cm
549 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö option spejlliste ospln 120, øvre & nedre ramme
580 kr
+ 79 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ifø