Ifö cisternekappe til Spira & Spira Art toilet

Ifö cisternekappe er designet specielt til Spira og Spira Art toiletter, hvilket sikrer en perfekt pasform. Ideel til opretholdelse af dit toilets funktionalitet.

Ifö cisternekappe til Spira & Spira Art toilet koster lige nu 834 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 809 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 809 kr (30. marts 2026) og 841 kr (27. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 834 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ifö spira/spira art cisternekappe af porcelæn
834 kr
+ 39 kr fragt
Total: 873 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö cisternekappe
859 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
If Spira cisternekappe af porceln
938 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Ifö Spira cisternekappe af porcelæn
941 kr
+ 78 kr fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö Spira cisternekappe af porcelæn
1.031 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.110 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö cisternekappe t/Spira & Spira Art toilet
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö cisternekappe t/Spira & Spira Art toilet
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Cisterner