Ifö Cera toiletsæde hvid

Det stilrene Ifö Cera toiletsæde i hvidt hård plast er designet til både komfort og praktisk anvendelse. Med quick release-funktionen kan du hurtigt afmontere sædet, hvilket gør rengøringen nem og effektiv. Passer perfekt til Ifö Cera og Ifö Ceranova toiletter.

Ifö Cera toiletsæde hvid koster lige nu 419 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 409 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 409 kr (06. juni 2026) og 421 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 419 kr hos CompletVVS.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö Cera toiletbræt, aftagelig, hvid
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ifö cera sæde qr og fast beslag hvid
424 kr
+ 39 kr fragt
Total: 463 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö Cera toiletbræt, aftagelig, hvid
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö Cera toiletsæde, aftagelig, hvid
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Cera Hvid Sæde Med Quick Release/Fast
494 kr
+ 64 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Ifö Cera toiletsæde med quick release/faste beslag. Hvid
507 kr
+ 78 kr fragt
Total: 585 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö Cera toiletsæde med quick release/faste beslag. Hvid
523 kr
+ 79 kr fragt
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag
642 kr
+ 89 kr fragt
Total: 731 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.4%

Specifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Hjem og have