Ifö Cera toiletsæde

Ifö Cera toiletsædet i hvid kombinerer elegance og funktionalitet. Det er udstyret med soft close teknologi, der sørger for en stille og skånsom lukning. Med quick release funktionen er sædet nemt at rengøre og vedligeholde, hvilket sikrer et hygiejnisk og roligt badeværelse.

Ifö Cera toiletsæde koster lige nu 809 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 781 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 781 kr (22. maj 2026) og 809 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 809 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ifö Cera toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ifö cera sæde soft close quick release fast hvid
815 kr
+ 39 kr fragt
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ifö Cera toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Cera Hvid Sæde Soft Close+Qr/Fast Beslag
914 kr
+ 72 kr fragt
Total: 986 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ifö Cera toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Ifö Cera sæde med soft close, qr, fast beslag hvid
962 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifö Cera toiletsæde med softclose, quick release/faste beslag. Hvid
1.025 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
If Cera toiletsde med quick release & softclose, hvid
1.037 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.076 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.3%

Specifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Toilet- og bidetsæder