IDUN Minerals Powder Foundation Siri

IDUN Minerals Powder Foundation Siri giver din hud et naturligt og strålende resultat. Den er lavet af 100% højrensede mineraler, der både plejer og beskytter huden. Den jævner hudtonen med sine rige farvepigmenter og efterlader en smuk finish, ideel til daglig brug.

IDUN Minerals Powder Foundation Siri koster lige nu 210 kr. En stigning på 19,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 176 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 176 kr (09. april 2026) og 210 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 210 kr hos Økologisk-Supermarked.

Sammenlign priser

Bedste pris
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Powder Foundation Siri 7 gram IDUN
210 kr
+ 59 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
IDUN Minerals Powder Foundation Siri 7 g
221 kr
+ 39 kr fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
IDUN Powder Foundation Siri
233 kr
+ 34 kr fragt
Total: 267 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
IDUN Minerals Foundation Siri, 7g.
245 kr
+ 35 kr fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g 040 Siri
245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Idun Powder Foundation Siri 7 g.
245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
IDUN Minerals Foundation Siri 7 g
274 kr
Total: 274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.9%

Specifikationer

Mærke: idun minerals
Kategori: Foundation og concealere