IDUN Minerals Powder Foundation Embla

4.6 (260 anmeldelser)

IDUN Minerals Powder Foundation Embla er en løs mineralpudder med 100% højrensede mineraler. Den giver et naturligt strålende look samtidig med at pleje og beskytte huden. Ideel til at opnå en fejlfri finish med naturlige farvepigmenter.

IDUN Minerals Powder Foundation Embla koster lige nu 210 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 184 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 184 kr (29. marts 2026) og 210 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 210 kr hos Økologisk-Supermarked.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Powder Foundation Embla 7 gram IDUN
210 kr
+ 59 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
IDUN Minerals Powder Foundation Embla 7 g
221 kr
+ 39 kr fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
IDUN Minerals Foundation Embla, 7g.
245 kr
+ 35 kr fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Idun Powder Foundation Embla 7 g.
245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.2%

Specifikationer

Mærke: idun minerals
Kategori: Foundation og concealere
form: Pulver
funktioner: Mineral, Til følsom hud
hudtype: Til alle hudtyper, Til kombineret hud
solbeskyttelse: Solbeskyttelsesfaktor 15