IDUN Minerals Powder Foundation Disa

4.6 (260 anmeldelser)

IDUN Minerals Powder Foundation Disa er en mineralpudder med 100% rene mineraler, der giver en naturlig glød og et strålende resultat hele dagen. Den er skånsom for huden og sikrer en jævn og smuk finish.

IDUN Minerals Powder Foundation Disa koster lige nu 191 kr. En stigning på 34,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 142 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 142 kr (14. april 2026) og 196 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 191 kr hos Cocopanda DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
IDUN Minerals Foundation Disa 7 g
191 kr
Total: 191 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
IDUN Minerals Powder Foundation Disa 7 g
221 kr
+ 39 kr fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
IDUN Minerals Foundation Disa, 7g.
245 kr
+ 35 kr fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Idun Powder Foundation Disa 7 g.
245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
IDUN Minerals Disa Powder Foundation
245 kr
+ fri fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation 7 g Disa
245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Skinsense favicon
Skinsense
Idun Disa Powder Foundation 9 g
245 kr
+ 45 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.5%

Specifikationer

Mærke: idun minerals
Kategori: Foundation og concealere
form: Pulver
funktioner: Mineral, Til følsom hud
hudtype: Til alle hudtyper, Til kombineret hud
solbeskyttelse: Solbeskyttelsesfaktor 15