IDUN Minerals Powder Foundation 043 Inga

IDUN Minerals Powder Foundation i farven 043 Inga giver et naturligt og strålende look. Med dens plejende egenskaber og SPF15, beskytter den din hud mod solens skadelige stråler. Den unikke formel med få ingredienser sikrer en let og komfortabel påføring.

IDUN Minerals Powder Foundation 043 Inga koster lige nu 210 kr. En stigning på 30,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 161 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 161 kr (07. april 2026) og 210 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 210 kr hos Økologisk-Supermarked.

Sammenlign priser

Bedste pris
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Mineral Powder Foundation Inga 7 gram
210 kr
+ 59 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Idun Minerals Powder Foundation Inga, 7g.
245 kr
+ 35 kr fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g 043 Inga
245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Idun Mineral Powder Foundation Inga 7 gram
245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga 7 g
274 kr
Total: 274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.2%

Specifikationer

Mærke: idun minerals
Kategori: Foundation og concealere