IDUN Minerals Norrsken Embla 215

4.0 (98 anmeldelser)
IDUN Minerals Norrsken Embla 215
Bedste pris
Stabil pris
99kr
245 krSPAR 60%
hos Duft og Natur
På lagerLaveste

Oplev IDUN Minerals Norrsken Embla foundation, der giver en naturlig og ensartet dækning. Beriget med mineralpigmenter og tyttebærfrøolie, styrker den huden og tilfører en skandinavisk aroma. Dens blødgørende formular sikrer en holdbar glød, der holder hele dagen.

IDUN Minerals Norrsken Embla 215 koster lige nu 99 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 123 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 99 kr (03. maj 2026) og 123 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 99 kr hos Duft og Natur.

Sammenlign priser

Bedste pris
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Idun Foundation Norrsken Embla 215 Warm medium/dark 30 ml
99 kr
+ 39 kr fragt
Total: 138 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
IDUN Foundation Norrsken Embla 215 warm medium/dark X
123 kr
+ 34 kr fragt
Total: 157 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
IDUN Minerals Norrsken Liquid Foundation Embla
245 kr
+ fri fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
IDUN Minerals Norrsken Mineral Illuminating Foundation Embla, 30ml.
245 kr
+ 35 kr fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Skinsense favicon
Skinsense
Idun Embla Norrsken Liquid Foundation 30 ml
245 kr
+ 45 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: Kontakt os
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: IDUN
Kategori: Ansigtsmakeup
dækning: Mellem dækning
form: Væske
funktioner: Mineral, Vandfast
hudtype: Til alle hudtyper