IDUN Minerals Nordic Veil Ylva 314

4.3 (87 anmeldelser)
IDUN Minerals Nordic Veil Ylva 314
Bedste pris
Stabil pris
123kr
245 krSPAR 50%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

IDUN Minerals Nordic Veil Ylva 314 er en flydende foundation, der giver fuld og holdbar dækning. Den er beriget med mineraler og æblefrøolie, der fugter og beskytter huden, samtidig med den opnår en smuk, glat og ensartet finish. Ideel til dig, der ønsker et fejlfrit look hele dagen.

IDUN Minerals Nordic Veil Ylva 314 koster lige nu 123 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 123 kr (29. marts 2026) og 123 kr (29. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 123 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
IDUN Foundation Nordic Veil Ylva 314 Ylva Neutral medium/dark X
123 kr
+ 34 kr fragt
Total: 157 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
IDUN Minerals Nordic Veil Liquid Foundation Ylva
245 kr
+ fri fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
IDUN Minerals Nordic Veil Foundation Ylva, 26ml.
245 kr
+ 35 kr fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Idun Foundation Nordic Veil Ylva 314 Ylva Neutral medium/dark 26 ml
245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: IDUN
Kategori: Foundation og concealere
form: Væske
funktioner: Mineral, Til følsom hud
hudtype: Til alle hudtyper
type: Foundation