IDUN Minerals Nordic Veil Foundation Saga

Bedste pris
Stabil pris
123kr
245 krSPAR 50%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

IDUN Minerals Nordic Veil Foundation i farven Saga tilbyder en flydende foundation med fuld, holdbar dækning. Beriget med mineraler og æble-frøolie, fugter og beskytter den huden, hvilket giver et glat og ensartet udseende. Perfekt til en naturlig, fejlfri finish.

IDUN Minerals Nordic Veil Foundation Saga koster lige nu 123 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 123 kr (01. marts 2026) og 123 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 123 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
IDUN Foundation Nordic Veil Saga 303 Saga Neutral light X
123 kr
+ 34 kr fragt
Total: 157 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
IDUN Minerals Nordic Veil Foundation Saga, 26ml.
184 kr
+ 35 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
IDUN Minerals Nordic Veil Foundation Saga 30 ml
221 kr
+ 39 kr fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
IDUN Minerals Saga Liquid Foundation Nordic Veil
245 kr
+ fri fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: idun minerals
Kategori: Foundation og concealere