IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Saga

4.4 (41 anmeldelser)

IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation i farven Saga tilbyder en let og fugtgivende formulering, der smelter ind i huden for en naturlig glød. Den kan påføres i lag for at opnå ønsket medium dækning og efterlader huden silkeblød og strålende.

IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Saga koster lige nu 242 kr. En stigning på 51,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 160 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 160 kr (16. april 2026) og 242 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 242 kr hos Økologisk-Supermarked.

Sammenlign priser

Bedste pris
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Hydrasoft Mineral Foundation Saga 252 30 ml
242 kr
+ 59 kr fragt
Total: 301 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Saga 30 ml
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga
279 kr
+ fri fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
IDUN Minerals Makeup Hydra Soft Mineral Foundation 30 ml Saga
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Idun Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Saga 252, 30ml.
280 kr
+ 35 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Hydrasoft Mineral Foundation Saga 252 30 ml.
280 kr
+ 39 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Saga 30 ml
284 kr
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.6%

Specifikationer

Mærke: idun minerals
Kategori: Foundation og concealere
dækning: Mellem dækning
funktioner: Mineral
type: Foundation