IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Disa

4.4 (41 anmeldelser)

IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Disa er en silkeblød, let flydende foundation, der fugter huden og giver en naturlig, strålende glød. Med sin medium, opbyggelige dækning smelter den ubesværet ind i huden og giver en fejlfri finish.

IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Disa koster lige nu 227 kr. En stigning på 23,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 184 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 184 kr (01. april 2026) og 228 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 227 kr hos Cocopanda DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Disa 30 ml
227 kr
Total: 227 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Hydrasoft Mineral Foundation Disa 257 30 ml
242 kr
+ 59 kr fragt
Total: 301 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Skinsense favicon
Skinsense
Idun Hydra Soft Mineral Foundation Disa 30ml
265 kr
+ 45 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: Kontakt os
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Disa 30 ml
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Disa
279 kr
+ fri fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
IDUN Minerals Makeup Hydra Soft Mineral Foundation 30 ml Disa
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Idun Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Disa 257, 30ml.
280 kr
+ 35 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Hydrasoft Mineral Foundation Disa 257 30 ml.
280 kr
+ 39 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: idun minerals
Kategori: Trylleri og festartikler
dækning: Mellem dækning
funktioner: Mineral
type: Foundation