Ideal Standard Ceratherm T25 Brusetermostat Krom

Ideal Standard Ceratherm T25 brusetermostat tilbyder en præcis temperaturstyring med sin keramiske ventil og skoldningsspærre. Designet i krom, passer den elegant ind i ethvert moderne badeværelse. Den praktiske vandsparer og brugervenlige betjeningsgreb gør det til en fornøjelse at bruge bruseren hver dag.

Ideal Standard Ceratherm T25 Brusetermostat Krom koster lige nu 549 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 496 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 496 kr (09. april 2026) og 557 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ideal Standard Ceratherm T25 brusearmatur, krom
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ideal Standard Ceratherm T25 brusearmatur, krom
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Brma Ceratherm T25 brusetermostat, krom
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Børma ceratherm t25 brusetermostat krom
598 kr
+ 39 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ideal Standard Ceratherm T25 brusearmatur, krom
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Børma Ceratherm T25 Brusetermostat krom
714 kr
+ 49 kr fragt
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ideal Standard Ceratherm T25, Brusetermostat
758 kr
+ 79 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Ideal Standard
Kategori: Vandhanegreb