Ideal Standard Ceratherm T125 Brusesystem

Ideal Standard Ceratherm T125 brusesystem kombinerer stilrent design med funktionalitet. Med en 300 mm hovedbruser og en praktisk håndbruser oplever du en behagelig og indhyllende bruseoplevelse. Systemet er udført i skinnende krom, der passer ind i det moderne badeværelse.

Ideal Standard Ceratherm T125 Brusesystem koster lige nu 4.161 kr. En stigning på 10,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.779 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.779 kr (09. april 2026) og 4.199 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.161 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ideal Standard Idealrain Luxe T125 brusesystem, krom
4.161 kr
+ 99 kr fragt
Total: 4.260 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ideal Standard Ceratherm T125 brusesæt, krom
4.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ideal Standard Ceratherm T125 brusesæt, krom
4.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ideal Standard Ceratherm T125 brusesæt, krom
4.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ideal Standard Idealrain Luxe Ceratherm brusesystem med termostatarmatur, hoved- & håndbruser, forkromet
5.339 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.418 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ideal Standard & Børma
Kategori: Brusehoveder