Ideal Standard Ceraflex Håndvaskarmatur

Ideal Standard Ceraflex Håndvaskarmatur kombinerer stilfuldt design med funktionalitet. Det er fremstillet i krom og har en praktisk push open bundventil. Den keramiske kartouche sikrer langvarig holdbarhed, mens den indbyggede spareluftblander hjælper med at reducere vandforbruget.

Ideal Standard Ceraflex Håndvaskarmatur koster lige nu 509 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 458 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 458 kr (09. april 2026) og 509 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Børma ceraflex håndvaskarmatur med push open bundventil krom
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ceraflex Håndvaskarmatur M/Push Open Bv
591 kr
+ 64 kr fragt
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
BØRMA CERAFLEX HÅNDVASKARMATUR PUSH OPEN BUNDVENTIL 1-GREBS KROM
637 kr
+ 89 kr fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ideal Standard Ceraflex hndvaskarmatur, push-open bundventil, krom
647 kr
+ 39 kr fragt
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ideal Standard Ceraflex, Håndvaskarmatur med push open bundventil
674 kr
+ 79 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.6%

Specifikationer

Mærke: Ideal Standard
Kategori: Hjem og have