Ideal Standard Ceraflex

Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur kombinerer stilrent design med funktionalitet. Det 1-grebs armatur leverer 100% koldt vand ved midterstilling, takket være BlueStart-teknologien. Med en push open bundventil og keramisk kartouche sikrer det både holdbarhed og effektivitet. Den integrerede spareluftblander reducerer vandforbruget til 5 l/min, hvilket gør det til et miljøvenligt valg til moderne badeværelser.

Ideal Standard Ceraflex koster lige nu 595 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 548 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 548 kr (09. april 2026) og 595 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 595 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Børma Ceraflex BlueStart håndvaskarmatur med bundventil, krom
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Brma ceraflex bluestart hndvaskarmatur push bundventil krom
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ceraflex Bluestart Hv Armatur Push Open
679 kr
+ 64 kr fragt
Total: 743 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
BØRMA CERAFLEX BLUESTART HÅNDVASKARMATUR PUSH BUNDVENTIL KROM
733 kr
+ 89 kr fragt
Total: 822 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ideal Standard Ceraflex, Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil
748 kr
+ 79 kr fragt
Total: 827 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.8%

Specifikationer

Mærke: Ideal Standard
Kategori: Vandhaner