ID Fleece Jakke Off Hvid M

Bedste pris
Faldet 16.9%
589kr
725 krSPAR 19%
hos Sikkerhedsgiganten
På lagerLaveste

Denne ID Fleece Jakke i off white er designet til komfort og stil i hverdagen. Fremstillet af blød fleece, holder den dig varm og tilpas, perfekt til kølige dage.

ID Fleece Jakke Off Hvid M koster lige nu 589 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 709 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 589 kr (17. juli 2026) og 709 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 589 kr hos Sikkerhedsgiganten.

Sammenlign priser

Bedste pris
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ID Pile fleece jakke | Herre 0828
589 kr
+ 42 kr fragt
Total: 631 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Army Star favicon
Army Star
ID FleeceID Fleecee Jakke Off Hvid - M
709 kr
+ 19 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
ID Pile Herre Fleecejakke Off white M
725 kr
+ 39 kr fragt
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 16.9%

Specifikationer

Mærke: ID
Kategori: Frakker og jakker