ID Core Stretch Shorts Dame

Bedste pris
Stabil pris
599kr
775 krSPAR 23%
hos Modekompagniet
På lagerFri fragtLaveste

Disse ID Core Stretch Dame Shorts kombinerer sporty stil med komfort. Lavet af let og blødt materiale, tilbyder de fleksibilitet med elastisk talje og praktiske bæltestropper. De synlige YKK lynlåse i lommerne tilføjer et moderne touch til det casual look.

ID Core Stretch Shorts Dame koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (08. april 2026) og 599 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Modekompagniet.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Outdoor/vandre Stretch Shorts Dame Grå
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ID CORE stretch shorts | dame 0913
629 kr
+ 42 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Army Star favicon
Army Star
ID Core Stretch Shorts Dame Grå
749 kr
+ 19 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
ID Core Stretch Dame Shorts Koksgrå M
775 kr
+ 39 kr fragt
Total: 814 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ID
Kategori: Shorts