ID Core Stretch Bukser Dame Oliven

Bedste pris
Stabil pris
639kr
850 krSPAR 25%
hos Modekompagniet
På lagerFri fragtLaveste

Oplev fri bevægelighed med ID Core Stretch Bukser til kvinder. De er lavet af let og blødt materiale og har elastik i taljen for optimal komfort. Med praktiske YKK lynlåse og bæltestropper er disse bukser både funktionelle og stilfulde til hverdagen.

ID Core Stretch Bukser Dame Oliven koster lige nu 639 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (08. april 2026) og 639 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Modekompagniet.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Outdoor/vandrebukser Stretch Dame Oliven
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ID CORE stretch buks | dame 0911
729 kr
+ 42 kr fragt
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Army Star favicon
Army Star
ID Core Stretch Bukser Dame Oliven
849 kr
+ 19 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
ID Core Dame Outdoorbukser Oliven 4XL
850 kr
+ 39 kr fragt
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ID
Kategori: Bukser