ID Core Dame Bukser Oliven

Bedste pris
Stabil pris
639kr
850 krSPAR 25%
hos Modekompagniet
På lagerFri fragtLaveste

ID Core Dame Bukser i oliven er designet til aktivt udendørsbrug med et sporty look. De er fremstillet i let, blødt stretchmateriale og har elastik i linningen for ekstra komfort. Praktiske funktioner som bæltestropper og YKK lynlåse i lommerne giver både stil og funktionalitet.

ID Core Dame Bukser Oliven koster lige nu 639 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (08. april 2026) og 639 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Modekompagniet.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Outdoor/vandrebukser Stretch Dame Oliven
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ID CORE stretch buks | dame 0911
699 kr
+ 42 kr fragt
Total: 741 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Army Star favicon
Army Star
ID Core Stretch Bukser Dame Oliven
849 kr
+ 19 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
ID Core Dame Outdoorbukser Oliven 2XL
850 kr
+ 39 kr fragt
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ID
Kategori: Bukser