HyperJuice 100W USB-C GaN

3.7 (3 anmeldelser)

HyperJuice 100W USB-C GaN-opladeren er ideel til både rejse og hjemmebrug. Med tre USB-C-porte og en USB-A-port kan du oplade op til fire enheder samtidigt. Dens kompakte design og medfølgende rejseadaptere gør den perfekt til global brug.

HyperJuice 100W USB-C GaN koster lige nu 519 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (23. juli 2026) og 609 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hyper Juice power adapter GaN USB 3 x USB-C
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hyper Hyperjuice Usb-c Oplader
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Targus Hyper HyperJuice 100W USB-C GaN rejseoplader Hvid
804 kr
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Hyper HyperJuice 100W USB-C GaN
839 kr
+ fri fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Targus Hyperjuice 100w Usb-c Gan Rejseoplader Hvid
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Targus Hyperjuice 100w Usb-c Gan Rejseoplader Hvid
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.9%

Specifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Strømforsyninger og opladere
farve: Black, White
funktioner: Hurtigopladning
type: Vægoplader